Смілянські школярі відправили 4 тонни смаколиків до зони АТО (відео)

12 квітня 2017, 16:50

 

4 тонни великодніх подарунків відправили смілянські школярі до зони АТО. Паски, крашанки, домашню випічку та консервацію – майже весь смачний вантаж виготовляли власноруч. Написали також українським захисникам листи з малюнками. Вже сьогодні святкову провізію відвезуть до зони АТО, інформує "ЧСН".

Допомагають школярам зібрати продукти та відвезти «свято на передову» волонтери місцевих громадських організацій. Вони уже 3 роки щомісяця відправляють гуманітарний вантаж у зону військових дій. Цього разу це 4 тони великодньої здоби та інших продуктів, які проготували діти власноруч. Зібрали їх учні із 15 міських та районних шкіл Cмілянщини.

Військовослужбовець Олександр сьогодні допомагає збирати та вантажити великодні подарунки. За його плечима служба у Дебальцевому, каже, що у зоні АТО, де постійно лунають вибухи, частинка домашнього тепла додає наснаги.

Це лише частина гостинців. Решту смакоти волонтери довантажать на власних складах. Уже невдовзі великодні подарунки отримають бійці 72-гої та 53 окремих механізованих бригад.

Коментарі

Вгору