Смілянські правоохоронці затримали чоловіка, який викрадав вартісне обладнання з вагонів (фото)

23 травня 2017, 10:32

Зловмисника виявили працівники залізниці. Оперативно прибувший наряд поліції затримав крадія. Затриманий вже мав проблеми із законом, на даний момент він є фігурантом у кримінальному провадженні, яке знаходиться на стадії судового розгляду, повідомляє сектор комунікації поліції Черкаської області.

До смілянських правоохоронців надійшло повідомлення від працівників залізниці що ними виявлено чоловіка, який викрадав з пасажирських вагонів, які знаходились у відстої, вартісне обладнання, виготовлене з кольорових металів.

На місце негайно був направлений наряд швидкого реагування Смілянського відділу поліції, які затримали зловмисника. Під час огляду рюкзака чоловіка, поліцейські виявили мідний кабель та запчастини з вагонів, котрі містять кольоровий метал та ножиці.

Затриманим виявився 38-річний мешканець міста, котрий, як з’ясувалося, вжемав проблеми із законом. Кримінальне провадження по його раніше скоєнихкрадіжках знаходиться на стадії судового розгляду.

Слідчим відділом Смілянського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками частини 2 статті 15 (Замах на злочин) та частини 3 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Крадієві оголошено про підозру та обрано запобіжний захід. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Коментарі

Черкащанка сказав:

За всю свою жизнь я не помню такого разгула преступности в Украине! Воруют на кладбищах, в церквях, воруют кабель мобильный связи, воруют памятники из бронзы (а если не целый, так хоть часть – коню ногу отпилили…), воруют на дачах, средь бела дня разбивают окна в авто и забирают “добро”, воруют люки, лазают по квартирам, даже ящички с пожертвованиями для больных детей забирают, воруют “костыли” на ж/д, теперь вот в вагоны залезли, ну это просто ужас! И это – моя страна? Власть что, бессильна? Или у неё есть более важные дела – закрытие российских сайтов, например?

Вгору