Смілянські податківці пояснили, що робити із залишками підакцизних товарів

02 серпня 2017, 06:38

Смілянська ОДПІ продовжує проводити роз’яснювальну роботу щодо акцизного товару. Оптова та роздрібна торгівля алкогольними напоями може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій, інформує "Сміла".

Підпунктом 14.1.202 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 зі змінами та доповненнями встановлено, що продаж товарів – будь-які операції, що здійснюються згідно з договорами купівлі-продажу, міни, поставки та іншими господарськими, цивільно-правовими договорами, які передбачають передачу прав власності на такі товари за плату або компенсацію незалежно від строків її надання, а також операції з безоплатного надання товарів.

З урахуванням викладеного, нереалізовані алкогольні напої (тютюнові вироби), що залишились у власності суб’єкта господарювання, відповідно до норм чинного законодавства не можуть реалізовуватись іншим особам, але можуть бути використані їх власником для власного споживання.

Коментарі

Вгору