Смілянська рятувальниця перемогла у змаганнях з бодибілдингу

26 жовтня 2015, 21:07

1

Днями у Львові провідний інспектор Смілянського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області старший лейтенант служби цивільного захисту Марія Лихолай виборола бронзову медаль на відкритому XXV Чемпіонаті NABBA/WFF України з бодібілдингу, бікіні та дитячого фітнесу в номінації фітнес-бікіні, інформує Сміла.

Бронза вагома, оскільки Марії на шляху до перемоги довелось не лише витримати надзвичайну конкуренцію із атлетками з різних областей України, а й зуміла переконати суддівський корпус щодо бездоганності та відповідності своїх м’язів високим стандартам цього виду спорту, який за позитивним сприйняттям, яскравістю та видовищностю давно має неофіційну назву "конкурс краси серед спортсменів".

Марія Лихола завжди намагалася тримати себе у добрій фізичній формі, проте, як вона розповіла, "після закінчення навчання в Інституті пожежної безпеки і початку роботи в Смілянському районному відділі Управління ДСНС відбулись кардинальні зміни в моєму розкладі, і мені довелось приймати рішення щодо подальших занять. Саме в цей час неподалік від мого житла відкрився новий сучасний тренувальний зал "Атлетик", вирішила сходити придивитися до нього, підтягнути свої недоліки. Та так і залишилася". Підтримує та готує спортсменку до змагань тренер Роман Таран.

Сьогодні Марія знову поспішає у спортивний клуб, адже, відчувши смак маленької перемоги, вже ставить перед собою нові не менш амбітні завдання, одне з яких – участь в міжнародних змаганнях. Колеги, друзі та сміляни вітають призерку з черговим досягенням та бажають не зупинятися на досягнутому.

Поділитись

Коментарі

Вгору