Смілянська міська влада підпише нову угоду з підприємством-боржником

27 вересня 2017, 13:17

Щоб вчасно розпочати опалювальний сезон і забезпечити місто теплом, у  міській раді запропонували укласти нову угоду з ТОВ "Сміла Енергоінвест", пише СМІЛА.city.

Смілі загрожують проблеми з поставкою тепла через багатомільйонні борги “Сміла Енергоінвест”. Міські депутати ще торік проголосували за розірвання угоди з цим товариством, та, на жаль, останній київський суд міська рада програла. Тож знову основним постачальником тепла у місті залишається ТОВ “Сміла Енергоінвест”.

Щоб розв'язати проблему з постачанням тепла у квартири смілян та отримати ліміти на газ, на позачергове засідання виконавчого комітету винесли єдине питання – звіт про погашення заборгованості ТОВ “Сміла Енергоінвест". Відбулась емоційна дискусія, депутати та громадські активісти вкотре розкритикували діяльність цього підприємства. Зрештою в.о.міського голови Віктор Федоренко запропонував вихід - підписати нову угоду з ТОВ “Сміла Енергоінвест". У документі буде чітко зазначено, що товариство з кожним місяцем зменшуватиме свої борги за газ і гарантуватиме жодного дня не залишити місто без тепла. Інакше міська влада забере у ТОВ “Сміла Енергоінвест” своє комунальне майно.

Поділитись

Коментарі

Вгору