Смілянщина провела в останню путь 22-річного Героя

21 липня 2014, 15:55

21 липня 2014 року у с. Березняки Смілянського району відбулося прощання з іще одним Героєм неоголошеної, підступної війни, останньою дитиною у сiм’ї Чубатенків – молодшим сержантом Русланом Валерійовичем.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської облради.

Провести молодого воїна в останню путь зійшлися жителі з усього села, рiднi й близькi, друзi загиблого, а також приїхали вклонитися герою і його батькам голова обласної ради Валентина Коваленко, заступник голови облдержадмiнiстрацiї Вiталiй Коваль, керiвники району.

Двадцятидвохрічний командир бойової машини піхоти, молодший сержант Руслан Чубатенко загинув 18 липня від численних поранень біля кургану Савур-Могила Шахтарського району Донецької області під час обстрілу з мінометів та установок «Град» російськими найманцями та терористами.

– Днями я була там, на сході, й усе бачила на свої очі… Ті проросійськи налаштовані наші земляки із Луганської і Донецької області ще тільки починають отямлюватися, за кого вони голосували і до чого це призвело. З одного боку важко дивитися на тих людей, які зазнали горе розрухи й руйнування війни, а з іншого боку – вони ще не розуміють, що втрачаємо ми! Адже гинуть саме наші найкращі чоловіки – з Центральної і Західної України, духовно зрілі патріоти, які добровільно пішли туди, щоб захистити свою рідну землю, – наголосила під час прощання із солдатом Валентина Коваленко.

Голова обласної ради зауважила, що, перебуваючи у зоні бойових дій, вона реально побачила, в яких умовах живуть і воюють наші бійці: «Це наш народ одягає і годує армію. І незрозуміло, де ділися ті мільярди, які виділені були із державного бюджету!.. Люди самі забезпечують армію, щоб захистити своїх захисників».

Валентина Коваленко та Віталій Коваль вручили матері бійця почесну посмертну нагороду «За заслуги перед Черкащиною» і Почесну грамоту облдержадміністрації.

Керівництво області і району висловили щирі співчуття родині та пообіцяли всебічну підтримку батькам загиблого Героя.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору