“Сміляни не будуть платити підвищену ціну за газ”, – Порошенко

20 листопада 2018, 14:49
"Сміляни не будуть платити підвищену ціну за газ", - Порошенко

Фото: Про все

Президент України Петро Порошенко заявив, що сміляни не будуть платити підвищену ціну за газ. Тариф для Сміли був і залишається таким же, як і по всій Україні. 

Про це він повідомив під час робочого візиту на Черкащину.

- Демагоги і популісти сіють чутки, що  нібито сміляни мають платити якусь підвищену ціну за газ. Наголошую абсолютно відповідально – це брехня. І це також буде знаходитись на моєму особистому контролі, - заявив Петро Порошенко.

Він також дав перше доручення новому очільнику Черкаської обласної державної адміністрації Олександру Вельбівцю.

- Справа президента - це захистити людей, які лишилися без тепла. Наразі газ і тепло до Сміли подано. Процес запуску котелень триває тиждень, але в Смілі це зробили через 48 годин. Хочу наголосити, що заслуги місцевої влади тут нема, - сказав Президент. - Олександре Івановичу, зустріньтеся з людьми, почуйте їх. Прослідкуйте, щоби за той період, коли люди сиділи без опалення, їм не нараховувалися тарифи. Сміляни не мають і не будуть платити за послуги, які їм не надавались. Щоб ніхто не надумав стягнути з людей жодної копійки за ненадані послуги.

Друге завдання Президента для новообраного очільника Черкащини - контроль за наданням субсидії.

- Потрібно вирішити, щоб всі, хто має право на субсидії, без будь-якої паперової тяганини, швидко ці субсидії отримали. Бідна людина не повинна платити більше, - зауважив Порошенко.

Нагадаємо, вчора, 19 листопада, жителі Сміли на знак протесту перекрили рух на автодорозі "Київ-Умань". Вимога мітингарів - підписати договір між "Смілатеплокомуненерго" і НАК "Нафтогаз України". Активісти занепокоєні, що через відсутність такого договору їм доведеться платити подвійний тариф за опалення.

Читайте також: Петро Порошенко представив нового голову Черкаської ОДА. Ним став екс-голова Черкаської обласної ради Олександр Вельбівець.

Коментарі

Вгору