Смертна кара за хабарництво, – черкащани запропонували владі, як покращити життя в місті

23 серпня 2016, 17:00
Фото: Про все

Фото: Про все

Що б ви зробили, якби на годину отримали абсолютну владу в Черкасах? - з таким питанням громадські активісти всеукраїнської ініціативи «Активна громада» пропонували містянам активніше впливати на життя свого міста. Акцію «Година народовладдя» провели біля черкаської мерії.

Фото: Про все

Фото: Про все

- Україна незалежна 25 років, люди отримали владу, проте й до сьогодні не знають, яким чином можуть впливати на неї та при цьому покращувати своє життя. Ми роз’яснюємо громадянам, що не треба боятись звертатись до влади. Треба їй нагадувати про ті проблеми, які турбують, - зазначив у коментарі "Про все" координатор «Активної громади» Сергій Слинько.

Фото: Про все

Фото: Про все

За його словами, в рамках акції, яка охоплює 17 обласних та районних центрів по всій Україні, крім роз’яснювальної роботи активісти пропонували написати містянам свої пропозиції до влади на жовто-блакитних аркушах.

Серед основних проблем, які турбували черкащан стали ремонт доріг, продовження роботи троллейбусів до пізнього часу, встановлення лічильників на тепло в багатоквартирних будинках, функціонування пандусів для людей з обмеженими можливостями в громадському транспорті. Були й більш жорсткі побажання, як то впровадження смертної кари за хабарництво.

По завершенню акції ці пропозиції були поєднанні в український прапор та вручені міській владі.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору