На Черкащині ДАБІ скасувала дію 134 містобудівних документів, виданих місцевою владою

23 серпня 2016, 16:37

-1

Управління Держархбудінспекції в Черкаській  області з початку року зупинило та скасувало дію 134 містобудівних документів, виданих органами містобудування та архітектури регіону.

З початку року в рамках виконання функцій державного архітектурно-будівельного нагляду Управління ДАБІ в Черкаській області здійснило 13 перевірок. За їх результатами надано 6  приписів на усунення виявлених порушень. Також зупинено дію 37 містобудівних  умов та обмежень  забудови земельної ділянки, зупинено дію та скасовано 97 будівельних паспортів.

Нагадаємо, що в рамках державного архітектурно-будівельного нагляду в січні-червні 2016 року Держархбудінспекцією здійснено 252 перевірки установ містобудування та архітектури при органах місцевого самоврядування.  За результатами перевірок виявлено 181 порушення містобудівного законодавства, видано 159 приписів на усунення порушень, зупинено дію та скасовано 574 містобудівних документів (містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки, будівельні паспорти, паспорти прив’язки тимчасових споруд).

За інформацією прес-служби ДАБІ України

Поділитись

Коментарі

Вгору