Служба автомобільних доріг оголосила торги на майже півмільярда гривень

04 квітня 2017, 09:09

Служба автомобільних доріг у Черкаській області оголосила тендер на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення та штучних споруд на них. Очікувана вартість – 417 млн. грн., пише "ІнфоМІСТ".

Кінцевий срок подання тендерних пропозицій – 17 квітня, початок аукціону – 23 травня.

Аукціон розбитий на 2 лоти. На утримання ділянки автомобільної дороги загального користування державного значення та споруд на ній М-05 Київ-Одеса км 237+108 – км 274+360, що пролягає по Черкаській та Кіровоградській областях, передбачено 295 млн грн. Очікувана вартість другого лота (експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них) – 122 млн грн.

Техзавданням передбачено засипання промоїн і ям, копання повітряних воронок, очищення водовідвідних канав, укріплення узбіч, ямковий ремонт асфальтобетонного покриття, улаштування вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші без застосування укладальників асфальтобетону, фарбування, заміна щитків дорожніх знаків, очищення від бруду елементів штучних споруд, прибирання підземних переходів, ремонт пошкодженої штукатурки мостів та труб, а також зимове утримання та озеленення.

Коментарі

Вгору