Служба автодоріг області звертається до водіїв вантажівок з проханням не порушувати ПДР при відстої транспорту

01 лютого 2018, 16:49

Службою автомобільних доріг у Черкаській області на автомобільній дорозі міжнародного значення М-05 Київ-Одеса цієї зими зафіксовано численні факти стоянки та тривалого відстою вантажних автомобілів у непристосованих для цього місцях, а саме: на узбіччях автодороги, в межах транспортних розв’язок, перехідно-швидкісних смуг, у зоні перехресть тощо.

У цих місцях, як правило, скупчується багато вантажівок, що унеможливлює виконання робіт із зимового утримання на цих ділянках. В подальшому, а особливо під час снігопаду чи ожеледиці, це ускладнює чи унеможливлює рух автотранспорту. Внаслідок, виникають затори у русі, і для відновлення повноцінного руху залучається додаткова дорожня техніка та спецтехніка підрозділів ДСНС. 

Автомобільна дорога М-05 Київ-Одеса - важлива транспортна артерія регіону.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до водіїв поставитися з розумінням та не порушувати Правил дорожнього руху - зупинятися для відстою вантажівок лише у пристосованих для цього місцях за межами проїзної частини автодороги. Це допоможе забезпечити безпечні умови руху для інших учасників та стале транспортне сполучення автодорогами регіону.

Вгору