«Слуги народу» Черкащини: від сина регіонала до зятя олігарха

22 червня 2019, 12:28

Політична сила «Слуга народу» оприлюднила імена кандидатів по мажоритарних округах у Черкаській області. Ми вирішили проаналізувати, хто ж представлятиме "Слугу народу" в нашій області.

Округ 194.

Людмила Шпак – ректор Східноєвропейського університету, доктор економічних наук. У політиці Черкас людина невідома, тому що ніколи не брала участі у політичних процесах та баталіях міста. Розрахунок тут робиться на бренд партії та особисто Володимира Зеленського, а також на протистояння різних груп впливу (Анатолій Бондаренко проти Олександра Радуцького) та втому виборця від старих облич.

Округ 195.

Олег Арсенюк – син відомого в Черкасах підприємця Олексія Максимовича Арсенюка, колишнього члена Партії регіонів та екс-кандидата в нардепи від «Опозиційного блоку». Арсенюк-старший відомий як власник розважального комплексу «Бочка» та екс-директор державного підприємства Міністерства оборони України «Сакський центральний військовий клінічний санаторій ім. М.І. Пирогова». Що стосується його сина Олега, свого часу він балотувався від «Опозиційного блоку» до Черкаської міської ради.

Округ 197.

Олександр Скічко – шоумен і телеведучий, пародист та комік. Син відомого в Черкасах банкіра Олександра Скічка та зять українського олігарха Леоніда Юрушева, якого пов’язують з Арсенієм Яценюком та колишніми регіоналами. Ходять чутки, що саме тесть лобіював місце на мажоритарному окрузі для Скічка. Враховуючи, що 197 – округ переважно сільський, кандидат від ЗЕ ризикує не встигнути пояснити людям, чому він тут з’явився.

Аналіз кандидатур по округах №196 (Андрій Стріхарський – уродженець Кіровоградщини, підприємець), №198 (Наталія Дяченко - громадська діячка, м. Сміла), №199 (Сергій Нагорняк - уродженець Житомирщини, діючий депутат міської ради м. Вишневе, Київська область) та №200 (Олена Воронцова – правознавець, м. Кроповницький).

Поділитись

Коментарі

Дід сказав:

Та шо ви говогите!
“Протоколи сіонських мудреців”, твори Едуарда Давидовича Ходоса… Вся правда там про встановлену “владу”…, яка не боїться нічого, окрім НАЦІОНАЛІЗМУ.
Висновок: ЩОБ ЖИТИ, ТРЕБА МАТИ СВОЮ НАЦІОНАЛЬНУ ВЛАДУ.
“Товагищи! Пегевогот 1917 года пгодолжается! Тогда взяли власть, сейчас – отбигаем имущество!” Владу узурпувало ОРГАНІЗОВАНЕ ЗЛОЧИННЕ УГРУПОВАННЯ бланків-бронштейнів ще в 1917 році, нащадки яких, шаломови-мєндєлі-вальцмани-гройсмани-кравчуки-кучми-пінчуки-суркіси-медведчуки-лазаренки-тимошенки-ющенки-луценки-литвини-януковичі-ахмєтови-шуфричі-бойки-коломойські-авакови-кернеси-добкіни-балоги-фірташі-яценюки-турчинови… і інші “укгАинцы” зараз завершують «геволюцию» — відбирають у «гоїв» майно, жирують, не зупиняються перед вбивствами. АТО — відволікаючий маневр: гинуть українці, росіяни… наживаються — «укгАинцы» та «гусские».

Леонід сказав:

Оскільки вибори без виборчого зак’ва нікчемні, то і склад нової верховної зради буде там-же.

Ольга сказав:

Ніколи не зрозумію, чому в нашому місті балотуються “чужинці”? У своїх містах їх не обирають, бо знають, хто вони такі? Якісь люди із Кропивницького, Вишневого, – хто вони і як їх “закинуло” обиратися на Черкащині?? Навіщо нам син хазяїна “Бочки”-щоб вдовільнити свої амбіції чи пропихувати папікін бізнес? ЩО може дати людям та місту ректорка Східноєвропейського універу? Тільки особисті можливості. Тоді питання: навіщо нам пропонують знову граблі?

Микола сказав:

Олег Арсенюк схоже інвалід, чи зможе він працювати в Верховній Раді, його брендований мікроавтобус стояв вдень 14 липня біля Епіцентру в Черкасах на місці для парковки інвалідів…

Олександр сказав:

Я теж хочу в Верховну Раду!!!

Вгору