Сльозогінний газ та каміння: черкаські ветерани штурмують Генпрокуратуру (фото, відео)

17 вересня 2018, 13:04
Сльозогінний газ та палаючий сміттєвий бак. Черкаські ветерани штурмують Генпрокуратуру

Фото: Про все

Учасники черкаських ветеранських організацій АТО спільно з представниками патріотичних організацій з інших куточків України у ці хвилини пікетують будівлю Генеральної прокуратури України у Києві. Таким чином активісти виступають проти екстрадиції  за запитом ФСБ Росії інгуша Тимура Тумгоєва, який воював на Донбасі на боці українських військових.

Як повідомив у коментарі «Про все»  учасник акції протесту з Черкас, який побажав лишитися невідомим, наразі під будівлею ГПУ зібралося близько двох тисяч пікетувальників, які вимагають звільнення генпрокурора Юрія Луценка та всіх його заступників.

- Вони (працівники Генпрокуратури – ред.) віддали російському ФСБ бійця-добровольця Тимура Тумгоєва, котрий воював на сході України проти російських окупаційних військ. Ми,  ветерани АТО та ООС, не лише засуджуємо такі дії української влади, а й вимагаємо звільнення усієї керівної ланки Генпрокуратури з подальшим порушенням кримінальних справ проти тих, хто відповідальний за це, - розповів ветеран.

Зі слів бійця, протестувальники підпалили сміттєвий бак біля сходів установи і кидають в будівлю ГПУ каміння. У відповідь поліція застосовує проти них сльозогінний газ та поливає водою з вікон прокуратури. Ветеран стверджує, що з обох сторін вже є постраждалі з травмами голови та кінцівок.

Відео: Про все

Нагадаємо, як повідомляли раніше ЗМІ, рішення про екстрадицію Тумгоєва підписав заступник генпрокурора України Євген Єнін. ФСБ Росії підозрює, що Тумгоєв є учасником однєї з радикальних угруповань на території Сирії.

Коментарі

Ігор Павлович сказав:

Взагалі-то, за інформацією що є у мережах, Тумгоєв визнав, що є членом організації, підпорядкованій Ісламській Державі…

МаркМ сказав:

Давно пора создать штрафбат из этих подонков и отправить в АТО. И обязательно сзади – заград.отряды.

Черкащанка сказав:

Коли вже закінчаться ці “майдани”? Скільки буде тривати оцей безлад? Мені здається, давно настав той час, коли треба зустрітися із головою держави та поставити всі крапки над І. Мене дратують цого оптимістичні заяви, які зовсім не співпадають із настроєм народу.

Вгору