Сквер у центрі Черкас прикрашатимуть композиції з калини та барбарису (фото)

04 листопада 2016, 16:14
Фото: Про все

Фото: Про все

Ялиці, клени, кущі калини і троянд сьогодні висадили у сквері біля бібліотеки ім. Лесі Українки представники націонал-патріотичних організацій та місцеві мешканці. Озеленили сквер за рахунок субвенції з обласного бюджету.

Фото: Про все

Фото: Про все

- Сьогоднішня акція з озеленення міського простору символічна. Ми присвячуємо її пам’яті Мирослава Мисли - офіцера 93-ї бригади, який загинув в бою на Луганщині. Ми із Оксаною Ковбошею (депутат облради - ред.) посприяли спрямуванню в розмірі 50 тисяч грн. цільової субвенції з обласного екологічного фонду на міський бюджет. Частину цих коштів використали зараз, - зазначив у коментарі «Про все» депутат Черкаської облради Юрій Ботнар.

Фото: Про все

Фото: Про все

За словами начальника відділу екології м. Черкаси Володимира Гусаченка, кошти, що залишились із субвенції будуть також використані для озеленення інших паркових зон Черкас.

- У цьому сквері ми висадили п’ять ялиць білих, три клени звичайних, композицію з кущів калини, горобини і барбарису. А черкащани, які долучилися до озеленення, принесли ще калину, форзиції, троянди японські, - розповів чиновник.

Фото: Про все

Фото: Про все

Коментарі

Вгору