“Скільки крові та переламаних кісток ми тут бачили”, – черкащан лякає перехід-привид (відео)

15 листопада 2015, 14:56


Бліда розмітка із яскравими наслідками. У Черкасах маленька дівчинка стала жертвою комунального недогляду. Звичайний перехід по пішохідці обернувся для неї лікарняним ліжком. Водій недобачив на дорозі відповідної розмітки та наїхав на малечу з мамою. 

Про це інформує vikka.ua.

Небезпека у безпечному. На цих кадрах нещодавні події на розі Ільїна-Різдвяна. Звичайний перехід вулиці у визначеному для цього місці обернувся для матері з дитиною кількома травмами.

Віталій, місцевий житель: "Жена мне только об этом сказала. И все. Я в это время был на рыбалке"

Віталій Іванович навпроти перехрестя живе вже більше 10 років. За цей час, згадує, побачив чимало.

Віталій, місцевий житель: "Сколько крови мы тут видели! Сколько поломанных костей и бабушек, и дедушек тут видели. В больницу сразу попадали от таких ситуаций. Очень страшно тут. Невозможно ж перейти"

Схожі історії про небезпечний перехід переповідають й інші місцеві.

Віра, місцева жителька: "Як є розмітка, як є вказівник, то більшість водіїв зупиняється. А якщо цього немає, якщо воно стерте…"

Стас, місцевий житель: "Тут раз в тиждень якась аварія трапляється"

"Небезпечність" тутешнього переходу випробовуємо на собі.

Катерина Ковбій, кореспондент: "Знак є. Розмітки – немає. Її тут не оновлювали вже кілька місяців. Водії такі бліді лінії найчастіше ігнорують. А пішоходи побоюються, що кілька метрів дороги відправлять їх на лікарняне ліжко"

На щастя, маленька дівчинка з резонансного відео, до нього не втрапила. Мама з донькою відбулись лишень переляком.

Микола Запорожець, зав. ортопедотравматологічним відділенням Черкаської обласної дитячої лікарні: "Травматичних ушкоджень у дитини не виявлено. Вона була направлена на огляд дитячого ортопеда. Потім була направлена на огляд до хірурга. Якихось проблем не було виявлено 09:18"

Для водія ж така необачність обернулась кримінальним провадженням. Нині йому закидають порушення правил безпеки дорожнього руху.

Дмитро Грищенко, нач. сектору комунікації управління поліції в Черкаській обл.: "За першою частиною передбачено обмеження волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортним засобом на строк до 3 років або без такого"

Поділитись

Коментарі

Вгору