“Схоже на диверсію”: що черкащани кидають в унітаз

23 квітня 2019, 12:36

"Схоже на диверсію": що черкащани кидають в унітаз

Кілька днів поспіль на одній з вулиць у Катеринополі били «гейзери». Сморід від них був такий, що люди, які проживають поблизу, не могли втриматися у дворах. Водії оминали цю вулицю, аби не забруднити машину. Усі нарікали на комунальне господарство. Скаржилися, що комунальники не можуть або не хочуть вирішити проблему, інформують "Вісті Черкащини".

За словами селищного голови Івана Гегедоша, причина такого колапсу в тому, що хтось забиває каналізацію.

– Чи навмисно, чи ненавмисно – не знаю. Але доводилось її продимати кілька днів підряд, і щоразу виймаємо звідти або підгузки, або пелюшки, або халати. Якщо підгузки, допускаю, з великими труднощами ще якось можна увіпхнути в унітаз, то халат – навіть не уявляю як. А комунальники їх уже кілька вийняли. Лікарня запевняє, що вона тут ні до чого. Можливо хтось кидає ці речі прямо у каналізаційний колодязь, а там їх засмоктує. Не знаю, що думати. Схоже на диверсію.

Колишнього економіста комунгоспу Марію Підгірну, на відміну від Гегедоша, така ситуація не дивує.

– Яка диверсія? Це що перший раз каналізація забилась? Ми й раніше виймали звідти неймовірні речі – килимові доріжки, ковдри, підгузки, труси, бюстгалтери! Такий у нас народ. Інколи навіть виставляли ці «знахідки» для загального огляду, аби напоумити.

Читайте також: Унітаз не смітник: що не можна викидати у каналізацію, рекомендації “Черкасиводоканалу”

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору