Скандальну дорогу на Геронимівку обговорювали у Верховній Раді

21 вересня 2018, 15:47

Скандальну дорогу на Геронимівку обговорювали у Верховній Раді

Черкаський нардеп Владислав Голуб з трибуни Верховної Ради звернувся до Володимира Гройсмана з проханням посприяти у вирішенні питання з ремонтом скандального автошляху біля Геронимівки.

На Черкащині через жахливий стан доріг і відсутність обіцяного чиновниками ремонту, жителі змушені перекривати дороги. На жаль, у такий спосіб вони не вперше за останні кілька місяців звертаються до місцевої влади. Це стало відомо народному депутатові України від Черкащини Владиславу Голубу. Сьогодні обранець з трибуни Верховної Ради звернувся до Володимира Гройсмана з проханням приділити особливу увагу стану доріг в Черкаській області та посприяти у вирішенні питання з ремонтом автошляху Н-16 біля села Геронимівка Черкаського району.

- Тільки за  останні декілька місяців люди неодноразово перекривали дороги, аби достукатися до місцевої та обласної влади. Вчора, 20 вересня, люди вийшли на безстрокову акцію протесту і перекрили дорогу Н-16 біля села Геронимівка Черкаського району. Це вже не перший такий випадок. Після того, як люди перекривали дорогу у серпні, обласна влада пообіцяла розпочати ремонт 15 вересня. Але його так і не розпочали. Тому люди вийшли знову і пообіцяли стояти, аж поки не почнуть ремонтувати.  Я хочу звернутися до очільника уряду з проханням приділити особливу увагу ситуації з ремонтом доріг у Черкаській області. Крім того, я прошу мій виступ  оформити як депутатський запит, з проханням виділити додаткові кошти на ремонт автошляху Н-16 біля села Геронимівка,- наголосив Владислав Голуб.

Він також зауважив, що відповідальними за ремонт і утримання цієї дороги (Н-16) є саме Служба автомобільних доріг в Черкаській області, а також заступник голови Черкаської облдержадміністрації, який відповідальний за транспортну інфраструктуру області.

- Загалом цього року уряд виділив на ремонт доріг 47 млрд грн. З 1 січня цього року 123 тис. км доріг передано на обласний рівень. На їх утримання передбачено 35 % коштів Дорожнього фонду, який також запрацював цього року. У 2018 році бюджет обласних доріг складає 11 млрд грн. І станом на середину літа Черкаська область - єдина область, яка не використала жодної гривні на ремонт доріг. При цьому на Черкащину було виділено 391 млн грн. Чому так, потрібно напевно запитати в голови Черкаської області та інших відповідальних осіб,- наголосив пан Голуб.

Нардеп повідомив, що триматиме на особистому контролі ситуацію з ремонтом доріг області і закликав уряд на чолі з Володимиром Гройсманом зробити те саме.

- Ми ніколи не зможемо повернути  довіру до влади, поки безвідповідальність та брехня пануватиме в Україні, - підсумував парламентар.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Українка :

Дороги на Черкащині відсутні.Забрати потрібно гелікоптери у влади, нехай стерви їздять по результатах своєї діяльності,Козли.

Українка :

Людоньки хіба ще нам не нодоїло це Знущання!!!Треба щось робити,ці Козли ніколи не беруться!!!

Вгору