Скандальній забудові за драмтеатром видали нові містобудівні умови

04 березня 2016, 09:10

0

Житловий будинок за драмтеатром матиме три секції по 12 поверхів. Оскільки забудовнику видали нові містобудівні обмеження за умови, що він зробить підземний паркінг. 

Про це повідомив директор департаменту архітектури й містобудування Артур Савін, повідомляє Інфоміст.

За його словами, проект будівництва представили керівництву міста. Після чого дійшли висновку, що висотність не перекриватиме ані драмтеатр, ані 12-ти поверхове приміщення управління статистики. Окрім того законних підстав відмовляти забудовнику нібито немає.

Як зазначив Савін, загалом згідно містобудівних норм можна було б звести і 24 поверхи. Представники ТОВ “Інститут Харківпроект”, які розробляють генплан Черкас, наголосили на тому, що місто і так не має висотних акцентів, на відміну від багатьох інших населених пунктів України.

Проти буцівництва неодноразово виступали громадські активісти та актори драматичного театру. Однак виконком таки ухвалював рішення про будівництво 11-ти поверхової центральної секції та двох 9-ти поверхових бокових секцій.

Нагадаємо, що з 15 січня 2016 року містобудівні умови та обмеження, видаються наказом департаменту архітектури, містобудування та інспектування, а не рішенням виконкому, як це було раніше.

Поділитись

Коментарі

Вгору