Скандальні квіткові павільйони перед театром сьогодні демонтують (фото)

15 червня 2018, 10:40

Фото: Про все

Сьогодні квіткові павільйони перед драматичним театром буде демонтовано. Про це в коментарі "Про все" повідомив начальник управління інспектування Черкаської міської ради Віталій Косяк. 

Фото: Про все

За його словами, наразі працівники управління разом з підрядниками на Театральній площі чекають на прибуття поліції для забезпечення громадського порядку.

Фото: Про все

- Протягом дня я маю намір повністю звільнити площу перед театром від МАФів, - зазначив Віталій Косяк.

Фото: Про все

У ці хвилини підприємці звільняють павільйони від продукції. На запитання, що вони будуть робити з квітами, вони відповіли, що тепер торгуватимуть ними під деревом. За словами орендарів тимчасових споруд, одна з підприємців сьогодні вранці була на стільки засмучена, що почала безкоштовно роздавати квіти перехожим.

Фото: Про все

Фото: Про все

Фото: Про все

 

 

 

 

 

За Україну сказав:

Навіщо їх там взагалі потрібно було ставитит?? куди та влада дивилась? просто хтось бабло поклав в карман, а тепер місто платить за демонтаж, хай відшкодувує демонтаж той хто дав дозвіл на їх встановлення. Просто зграя дибілів коло керма міста((((((( Сталіна на них треба.

Черкащанка сказав:

Дебіл той, хто пише такий коментар. За свідчення про непідтверджені факти та які є домислами, за образу керівників міста – караються законом. Якийсь примітивізм – “бабло в карман” – вони що, монтували квіткові павільйони перед працюючим театром? А тепер ідіть та милуйтеся, вам уже нічого не заважатиме. Ще де що прибрати, пишіть, не соромтеся.))

Вгору