Скандал у Катеринополі: працівники ТЦК і поліції одягли кайданки на чоловіка, який самовільно покинув військову частину

11 березня 2024, 08:14

Чоловік самовільно залишив розташування підрозділу військової частини та незаконно перебував поза його межами з 2022 року. Його виявили військові у Катеринополі та викликали поліцію. Таку інформацію повідомили в обласному ТЦК і ГУНП.

Інцидент трапився 7 березня. Працівники місцевого ТЦК, які проводили заходи оповіщення військовозобовʼязаних громадян, зупинили чоловіка для перевірки.

"Громадянин зухвало відмовився від надання будь-яких документів. Військовослужбовці викликали працівників поліції для встановлення особи. Правоохоронці, які прибули на місце, попросили чоловіка назватися та пред’явити документи, на що він і працівникам поліції відмовив та став агресивно реагувати й висловлюватись нецензурно до правоохоронців.", - повідомляють у пресслужбі Черкаського обласного ТЦК.

У пресслужбі поліції Черкаської області запевняють, що працівники поліції неодноразово попереджали про те, що громадянина можуть затримати в адміністративному порядку та доставити його до відділку поліції для встановлення особи, а в разі непокори до порушника буде застосовано спеціальний засіб - кайданки.

"У той час, коли поліцейські намагалися заспокоїти чоловіка і застосувати заходи примусу, почали збиратися перехожі. Коли увага натовпу була прикута до інциденту, чоловік сказав, що йому зле. На місце викликали швидку медичну допомога, яка доставила його до районної лікарні. За результатами огляду, його здоровʼю нічого не загрожувало", - кажуть у ТЦК.

У результаті, правоохоронці встановили дані особи та з’ясували, що у 2022 році чоловік самовільно залишив військову частину й не з’являвся на службу протягом двох років. Надалі справою займаються працівники Військової служби правопорядку та Державного бюро розслідувань.

Водночас в одній із місцевих груп у Фейсбуці пишуть, що цьому чоловіку зламали руку. Також у коментарях люди зазначають, що затриманий чоловік воював близько року та отримав поранення.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван Мазепа :

ТЦК+поліцаї=фашисти. Депутатів так сykи покрутіть.

Галина Іванівна :

ТЦК це найбільші сцикуни, наробили собі справок, що вони калічки, і тепер ходять, вишукують молодих хлопців, щоб ті їх захищали!

Вгору