Сім’ям екіпажу тральщика “Черкаси” вже приготували квартири в місті

25 березня 2014, 17:50

Сім'ям екіпажу тральщика "Черкаси" влада Черкащини виділила 10 однокімнатних та двокімнатних квартир. В них вже сьогодні можуть розміститися родини біженців з Криму.

Про це в коментарі "Про все" повідомив голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко.

Він розповів, що сьогодні у нього була розмова з командиром судна Юрієм Федашем. Той попросив губернатора Черкащини зв'язатися з Міністерством оборони України задля вирішення питання щодо подальших дій судна, оскільки на кораблі залишилося палива лише на кілька годин.

- Я спілкувався з капітаном судна Юрієм Федішем. Він розповів, що тих, у кого здали нерви, відпустили на берег. Наразі на кораблі залишилося 50 осіб, із них 9 - черкащани, які сьогодні тримають оборону. На сьогодні немає реальної допомоги та вказівок цим людям від уряду. Я зателефонував міністру оборони, але він подав у відставку. Зараз я буду говорити з новопризначеним міністром про те, що терміново необхідно приділити увагу судну і визначити його подальші дії, - розповів Ткаченко.

Також він повідомив, що Черкащина готова забезпечити житлом сім'ї екіпажу тральщика. На сьогодні для них виділено 10 квартир.

- Ми сьогодні зробили усе можливе. У нас є можливість забезпечити сім'ї квартирами. Підготував житло мій партнер, з яким ми займалися підприємницькою діяльністю, це фірма "Надія". На сьогодні є 10 однокімнатних та двокімнатних квартир, в яких ми готові розмістити людей. Взагалі на Черкащині є можливість розмістити більше 3 тис осіб. Ми робимо все, щоб моряки відчули підтримку Черкащини, - підкреслив голова ОДА.

За його словами, окрім виділення житла, він пропонував поповнити морякам рахунки на мобільних телефонах та виділити транспорт, щоб забрати з Криму сім'ї екіпажу.

- Я пропонував їм поповнити рахунок на телефони для того, щоб вони могли спілкуватися. Вони відмовилися. Я пропонував приїхати і забрати транспортом сім'ї. Наразі я чекаю зворотньої інформації від капітана судна, - зазначив Юрій Ткаченко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору