Швидкісний потяг не буде зупинятися на станції Тараса Шевченка у Смілі

30 січня 2017, 19:51

IMG_6982

З лютого змінюється розклад руху деяких потягів, які проходять через станцію імені Тараса Шевченка, інформує Сміла.

Так, зокрема, керівництво “Укрзалізниці” планує відмінити зупинку на нашій станції швидкісних потягів №791/789 Кременчук-Кропивницький-Київ та №792/790 Київ-Кропивницький-Кременчук.

Поки що потяги зупиняються у Смілі на 15 хвилин. Ними користується багато пасажирів, які їдуть у справах, в тому числі студентів, зазначили на вокзалі.

З 10 лютого такої можливості для пасажирів станції імені Тараса Шевченка вже не буде. Тож, певно, доведеться шукати інші потяги, щоб доїхати до Кременчука, Кропивницького та Києва. А допоки зупинки не відмінили можна звернутися до «Укрзалізниці» із проханням залишити її на маршруті зазначених вище потягів. Це можна, зокрема, зробити через мережу Інтернет.

Окрім цього у лютому зміни у графіку торкнуться маршрутів №184 Київ-Маріуполь та №183 Маріуполь-Київ. Із 2 лютого вони змінюють номери на №104 та №103 відповідно. Окрім того, із сезонного курсування переходять у постійний режим роботи – тобто курсуватимуть увесь рік: №104 Київ-Маріуполь по непарних числам, №103 Маріуполь-Київ – по парних.

*** сказав:

Дійсно, навіщо у Смілі ці зупинки? Черкаси, незважаючи на те, що знаходяться у самому центрі України, м”яко кажучи, засунуті у дупу залізничого сполучення. І якщо вже всі змирилися з тим, що з самого обласного центра залізницею майже нікуди не доїхати, то позбавляти можливості залізничого сполучення через найближчу (за 25 км) вузлову станцію Шевченка -це вже занадто. Маршрутки – наше все?

Вгору