Швейцарські годинники та столітні кулони: черкаські депутати розповіли про свої розкоші

05 липня 2015, 15:41

Енергетичне поле Одарича блокує техніку, Радуцький купує мобільний в кредит, а Сухарьков не вимірює щастя грішми. Депутати показали найдорожче та розповіли про свої статки. Відвертощі слуг народу – у сюжеті далі, інформує vikka.ua.

"Вільний демократ" Микола Панченко і серед найпунктуальніших міських обранців, і серед найскромніших. На сесію прийшов чи не першим. Каже: і раніше не розкошував,  зараз – і поготів. На камеру хвалиться хіба годинником. Його, пригадує, отримав із рук самого Гаранта.

Микола Панченко, депутат міськради: "15 років незалежності України. Подарунок Ющенка"

Телефон, каже Панченко, службовий. Більше того - китайська підробка. Та своїх нестатків, запевняє, аніскільки не соромиться. І взагалі – виступає проти товстосумів у депкорпусі.

Микола Панченко, депутат міськради: "Скромних тут 10-15 осіб. Із 60-ти депутатів"

Найдорожче "свободівця" Ярослава Нищика - у нього завжди під рукою. Точніше, - під столом.

Ярослав Нищик, депутат міськради: "Найцінніше, що я маю? Можу показати!Туристичний рюкзак, з яким я відпочиваю у Холодному Яру. Обручка?.. Та, якщо брати по вартості, то мабуть. Хоч, я про обручку не подумав. Я з нею зжився"

Секретар міськради Олександр Радуцький демонструє найцінніше при собі - телефон. За брендованими речами, запевняє, не женеться. Любить жити скромно, але зі смаком.

Олександр Радуцького, депутат міськради: "Це дружина мені подарувала на День народження. Взяли кредит. І протягом 6 місяців виплачували. Людина має бути акуратна, чиста. А чи брендові це речі – для мене немає значення"

Не женеться за престижем і діловим образом і міський голова. Той навіть годинника не має. Каже: цінить прості, зручні й функціональні речі.

Сергій Одарич, міський голова Черкас: "У мене годинник у класі п’ятому з’явився перший. Він служив пару років, поки я його десь не розбив. Один мій знайомий, езотерик сказав, що моє енергетичне поле примушує техніку працювати по-іншому. І з того часу я їх не ношу"

Планшетом дорожить "свободівець" Андрій Куча. Віддав за нього три кровних тисячі гривень. У руках депутат тримає рекордно дешевий телефон.

Андрій Куча, депутат міськради: "Телефон цей мені подарували, бо я свій на Майдані загубив. Подарували цей, беушний, за 230 гривень. Годинника немає. Знімав, бо ліз до пасіки. Забув його в селі. Але це дорога мені річ, бо його подарувала кохана дівчина"

Телефон – то лише засіб спілкування. Переконує і "ляшківець" Сергій Тищенко. Він – серед наймолодших депутатів нинішньої каденції. Та статусні речі вже має. Щоправда, куплені за власний кошт.

Сергій Тищенко, депутат міськради: "Це швейцарський годинник. Не такий вже прямо й дорогий. Це була перша річ, яку я, заробивши перші гроші, собі придбав. Це звичайна така "Нокія". Я не люблю різні гаджети. Людина ще того покоління, коли що простіше, то краще"

Завжди у тренді – батьківщинівець Валерій Міняйло. Останні технічні новинки, модні гаджети, швейцарський годинник. Це все при ньому. Та найохочіше депутат розповідає про подарунок - кулон.

Валерій Міняйло, депутат міськради: "Это бабушка покупала. Столетний кулон. Николай Угодник, святая Дева Мария. От бабушки. Очень ценно… Я не покупаю какие-то очень дорогие вещи. Не считаю нужным. Можно найти дешево и красиво. Главное искать. Можно найти хорошие вещи за нормальные деньги"

Іван Сухарьков з "Рідного міста" спершу філософствує.

Іван Сухарьков, депутат міськради: "Разве можно измерить счастье в  материальных вещах?" Згодом зізнається: йому обирати не доводиться. Пояснює: речі придивляється не за ціною чи брендом, а за розміром. Бо на себе, двохметровго, знайти одяг украй непросто.

Іван Сухарьков, депутат міськради: "Размер мой найти очень сложно. У меня ХХХL. В Киеве, бывает, покупаю. И, если что-то выпадает, то я беру сразу много. Найцінніше – телефон, напевне. Там больше всего друзей помещается. Номера друзей, семи, с которыми я постоянно общаюсь. Вот это, наверное, самое ценное сейчас"

Коментарі

Вгору