Шукають реабілітолога та фізіотерапевта: на Черкащині облаштовують реабілітаційний центр для військових

28 липня 2023, 11:30

Фото: Суспільне.Черкаси

В області облаштовують реабілітаційний центр для військових. Нині завершують демонтаж стін та готуються до встановлення вікон і внутрішнього оздоблення, пише Суспільне.

За словами директорки Центру соцдопомоги Людмили Неліної, тут планують розмістити кабінет ЛФК, в якому буде обладнання для підвищення тонусу м’язових тканин. В одній із кімнат на стелі розмістять спеціалізоване підвісне обладнання для стабілізації хворих та навчання ходьби. Також облаштують санвузли для людей з інвалідністю із дотриманням усіх вимог, будуть і зони відпочинку.

"Наше завдання — щоб ця реабілітація була тристороння, окрім того, пацієнти матимуть змогу перебувати тут протягом дня в супроводі всіх фахівців, які в нашому штаті є", – каже пані Людмила.

І додає, ідея такого центру виникла через потреби військових, які повертаються із травмами і не завжди можуть пройти реабілітації за кордоном, пояснила пані Людмила. Психологічно захисник має відчути, що він потрібний державі, що не даремно брав участь у війні і що ми його цінуємо. Для підопічних нашої громади, для хлопців це буде повністю безоплатно. Для інших громад звичайно це будуть укладатися якісь соціальні угоди, якась буде оплата зі співфінансування громад.

За день реабілітацію одночасно зможуть пройти до 10 людей.

"Лікарів не вистачає: реабілітолога, фізіотерапевта. Міська влада готова для заохочення медичних фахівців: є в нашій громаді спеціальна програма, яка видає спеціалізоване службове житло безоплатно", – говорить Людмила Неліна.

І додає, всі ремонтні роботи проводяться коштом місцевого бюджету, зокрема, і благоустрій території.

«А коштом благодійного фонду «Вплив» придбаємо все необхідне обладнання", – підсумовує Людмила Неліна.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору