Шполянський перевізник хоче зняти останній вечірній рейс автобуса

11 лютого 2016, 18:12

paz

У зв’язку зі здорожчанням пального та малою кількістю пасажирів вечірній рейс автобуса, що щоденно о 21.00 вирушає зі школи-інтернату до автостанції, − нерентабельний. Про це під час засідання в Шполянській спецшколі-інтернаті повідомив присутніх приватний підприємець Віктор Сушко. Щоб з’ясувати наскільки нерентабельний останній рейс автобуса, з понеділка розпочне свою роботу комісія, до складу якої ввійдуть делегований працівник міської ради, компанії перевізника та спецшколи.

5 лютого в Шполянській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті відбулася нарада щодо змін у графікові руху міських автобусів. У засіданні взяли участь міський голова Сергій Кравченко, директор школи інтернат Віталій Вербівський, керівник ПАТ «Шполянське автотранспортне підприємство – 17150» Віктор Сушко і близько ста працівників спецшколи.

У ході засідання Віктор Сушко повідомив присутніх про те, що останній вечірній рейс автобуса – нерентабельний. У зв’язку зі здорожчанням пального та малою кількістю пасажирів приватний підприємець хоче зняти рейс автобуса, що щоденно о 21.00 вирушає зі школи-інтернату до автостанції.

Цим рейсом щоденно після трудового дня повертаються додому близько 14 працівників спецшколи. Тому інформація щодо можливого зняття рейсу викликало бурхливе незадоволення в колективі спеціальної школи.

Для того, щоб з’ясувати наскільки нерентабельний останній рейс автобуса, з понеділка буде працювати комісія, до складу якої ввійдуть делегований працівник міської ради, компанії перевізника та школи-інтернату.

Як повідомив мер Шполи Сергій Кравченко, можливо буде потрібно скоригувати час відправлення автобуса, не о 21.00, а на 10-20 хвилин пізніше чи раніше, або ж натомість зняти якийсь інший ще менш рентабельний рейс.

За інформацією прес-служби Шполянської міськради

 

Коментарі

Вгору