Шполянський колектив став золотим призером на «Art Dance 2018»

13 грудня 2017, 08:10

9 грудня у місті Київ пройшов відбірковий тур Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «Art Dance 2018». В ньому взяли участь більше п’яти тисяч учасників з різних куточків України. Суддівську колегію представляли зіркові судді, які і цього разу відзначили переможними винагородами танцювальний колектив «Еліт» зі Шполи.

Всеукраїнський чемпіонат з хореографічного мистецтва «Art Dance» збирає талановитих танцюристів України для того, щоб визначити кращих. Як запевняють організатори чемпіонату, у них немає стильових обмежень і вони цінують талант кожного колективу.

До складу журі ввійшли: Олена Шоптенко, фіналістка танцювального, телевізійного шоу «Танці з зірками», Степан Місюрка, відомий хореограф, партнер Наталії Могилевської в проекті «Танці з зірками», а також Ігор Кузьменко та Євгеній Кот.

Показати свій талант та з надією вибороти переможні місця, суботнього ранку на чолі із керівником студії танцю «Еліт» Лесею Осадчук зі Шполи вирушили 80 учасниць колективу.

Як повідомила наставниця «Еліт», участь в проекті брали представники трьох вікових груп. За її словами, у категорії «міні» змагались найменші танцівниці колективу віком від 4 до 6 років з танцем «Мисливці за привидами», категорію «кідз» представляла середня група 7-10 років з танцем «Хаус як треба», і найстарші «елітівці» в категорії «юніор» віком від 13 до 17 років.

- Мої наймолодші танцівниці вперше дебютували на конкурсі Всеукраїнського рівня. Дівчатка зробили свої невеликі, але впевнені кроки на велику сцену масштабного проекту. І в результаті отримали свою першу винагороду – «бронзовий чемпіон» у віковій категорії «міні»!, - зазначає Леся Осадчук.

А от найстаршим танцюристкам, цього разу було складніше, адже на початку 2017 року шполянки змагались у ІV відбірковому турі «Art Dance 2017» і привезли додому кубок «Золотого чемпіона», призовий фонд якого становив 10 тис. грн.

Каріна Каландирець, вихованка студії «Еліт» з десятирічним стажем зазначила, аби втриматися та тому ж рівні довелося значно більше попрацювати.

- Ми дуже хвилювались перед поїздкою, частіше тренувались, часом навіть з емоціями. Але врешті решт коли приїхали до Києва зібралися і показали всю свою майстерність на великій сцені, - поділилась враженнями танцівниця «Еліт».

Тож, за підсумками конкурсного проекту «Art Dance 2018», члени журі у відбірковому турі на призовий фонд 100 тис. грн.. знову високо оцінили виступи шполянок.

Зокрема кубок «Золотого чемпіона» з призовим фондом 10 тис. грн.. отримали дівчата середньої вікової групи 7-10 років та найстарші учасниці «Еліт» віком від 13 до 17 років – цей призовий сертифікат знову дасть змогу танцівницям стати учасницями танцювального фесту в Болгарії, який відбудеться в червні-липні 2018 року та багатожанрового фестивалю в Чернівцях (у січні 2018 року).

Найменші вихованки «Еліт» віком 4-6 років привезли додому бронзову перемогуДівчатка зробили для себе значний прорив у сфері танцювального мистецтва, адже вперше дебютували на проекті Всеукраїнського рівня.

За повідомленням Шполянської міськради.

 

Вгору