Шполянські волонтери відвезли різдвяні подарунки у зону АТО

10 січня 2018, 17:43

Напередодні Різдва Христова, волонтери Шполянщини відправились на передову з необхідними речами, новорічно-різдвяними подарунками, смаколиками, виготовленими власноруч сувенірами та листівками від дітей.

Гуманітарну допомогу супроводжували консультант з питань комунального забезпечення воїнів АТО та їх сімей та координації волонтерського руху у місті Шпола Сергій Кепша, ветерани бойових дій у зоні АТО, Ігор Сімон та голова села Товмач, Сергій Коваль. Це перша поїздка волонтерів у 2018 році. Серед необхідного вантажу, солдатам відвезли ті смаколики, які символізують новорічно-різдвяні свята (мандарини, пакунки із солодощами тощо). І найголовніше, сувеніри та листівки, які підготували маленькі вихованці міського дитячого садка № 1 «Ялинка».

Як зазначив Сергій Кепша, наразі неможливо подарувати нашим героям-захисникам довгоочікуваний мир, але в наших силах подарувати їм святковий настрій в переддень Різдва, передати любов і тепло з рідного краю. За його словами до збору гуманітарної допомоги землякам у зону АТО долучилось чимало мешканців громади та Шполянщини. Це зокрема, постійні соціальні партнери Шполянської ОТГ, голова та депутати міської ради, керівники сільських господарств та підприємств Шполянщини, місцеві приватні підприємці, трудові колективи медичного та дошкільного закладів міста, небайдужі шполяни.

Волонтери відвідали блокпост Авдіївської промзони. Шполяни везли допомогу землякам так званою «дорогою життя». Ця проїжджа частина пролягає неподалік Донецького аеропорту, вона не просто побита снарядами, а майже зруйнована. Проїхати об’їзну трасу аеропорту потребує чимало зусиль, та й від обстрілів сепаратистів ніхто не застрахований.

Цього разу шполянські волонтери зупинились на місці загибелі військовослужбовця із Черкащини, майора Збройних Сил України (посмертно), Андрія Кизило. Вони у мовчанні схилили голови до підніжжя пам’ятного знака і вшанували пам’ять українського воїна.

Група волонтерів завезли гуманітарну допомогу та подарунки на нульову лінію оборони східних кордонів Донеччини. Зокрема воїнам зі Шполи у Пісках, Попасній, шполянину та земляку із Мар’янівки у Костянтинівку, за 10 км від Горлівки у місто Торецьк (Дзержинськ), відвідали земляків –військовослужбовців батальйону ім.. Кульчицького та солдата із Скотареве, на блокпості Лисичанського нафтопереробного заводу.

Кожен у міру своїх можливостей долучився до підтримки хлопців, які щохвилини на Сході України ризикують життям заради нас. Щира подяка:
- Голові наглядової ради Групи компаній «ЛНЗ», Дмитру Кравченку;
- директору ПАТ «Лебединський насіннєвий завод», Анатолію Ткаченку;
- директору СТОВ «Першотравневе», Віктору Степовому;
- директору Агрофірми «Вись», Василю Варенику;
- директору ПОП «Агро-Прогрес», Василю Коліснику;
- директору Шполянського хлібзаводу, Ігорю Матіці;
- голові Шполянської міської ради ОТГ, Сергію Кравченку та депутатам міської ради: Сергію Висотенку, Віктору Мадюді, Олегу Кошовому, Анатолію Осадчому, Івану Каракашу;
- приватним підприємцям: Фисун А., Комар П., Лога В., Ващенко М., приватним підприємцям м’ясного павільйону.
- головному лікарю Шполянського ЦПМСД, Наталії Качан;
- вихованцям, трудовому колективу та директору Юлії Кравченко ДНЗ № 1 «Ялинка».
- учаснику бойових дій в зоні АТО, Сергію Богданову.

За повідомленням Шполянської міської ради.

Вгору