Шполянська учениця отримала планшет і гроші за кращий твір про ліс

26 жовтня 2016, 14:43

0-02-05-ff8bd120d85b53bc3ba358079fb9ad874f68b7a153b5c18aed5f100dcdb67485_full

Учениця Шполянської школи-інтернату, яка взяла минулоріч участь у Всеукраїнському конкурсі на кращий твір і малюнок на тему «Людина і ліс», стала одним із призерів конкурсу, інформують Шполянські вісті.

Ще в минулому навчальному році учениця Шполянської школи-інтернату Юлія Морозова (тоді восьмикласниця) взяла участь у Всеукраїнському конкурсі на кращий твір і малюнок на тему «Людина і ліс». Його організувало Товариство лісівників України серед учнів шкіл-інтернатів. Лише на Черкащині до конкурсу долучилося чотирнадцять шкіл.

Перший етап відбувся у травні. Тоді Юлія Морозова під керівництвом своєї вчительки української мови і літератури Любові Марченко написала творчу роботу. А нещодавно виявилося, що твір сьогоднішньої дев’ятикласниці журі визнало кращим не лише в області, а й одним з найкращих на Всеукраїнському етапі. В якості подарунка за зайняте третє місце у Всеукраїнському конкурсі Юлія отримала сучасний планшет, про який мріють багато її однолітків.

Надати матеріальну підтримку сироті було вирішено і в Звенигородському лісгоспі. Директор організації Анатолій Проценко вручив дівчинці подарунковий сертифікат на дві тисячі гривень. На ці гроші у навчальному закладі, де опікуються здібною ученицею, за згодою дитини вирішено було придбати одягу. Тим більше, що настали холоди.

Безымянный

– У нас Юля навчається з п’ятого класу, — пояснює класний керівник Надія Курінна. — Коли прибула до Шполи з Черкаського дитячого будинку, була досить замкнутою. Проте з часом вона стала більш говіркою, більше довіряє оточуючим, учителям. Навчилася працювати. На перших порах довелося разом пробувати мити підлогу в класі, а зараз вона з іншими дівчатками відвідує кухню, де гуртом ліплять вареники, вчаться куховарити. І звичайно ж, добре навчається у школі.

Коментарі

Вгору