Шполу допомагають зробити чистішою релігійні організації

08 листопада 2017, 17:16

7 листопада в частині міського парку Слави тривали роботи з прибирання опалого листя. До осіннього місячника з благоустрою долучились представники різних протестантських церков Шполи.

Нагадаємо, що в питаннях проведення спільних толок з благоустрою та акцій за чистоту довкілля Шполянська міська рада співпрацює із віруючими на протязі року.

- Дбаючи про чистоту рідного міста, ми насамперед дбаємо й про себе, а також показуємо гарний приклад для наслідування молодому поколінню, - зазначають священнослужителі-протестанти.

Як доказ цього віряни Церкви євангельських християн-бабтистів, церкви «Світло Христа», Церкви адвентистів сьомого дня зібралися у міському парку Слави, аби спільно допогти комунальним службам прибирати місто під час осіннього місячника з благоустрою.

Міський голова Сергій Кравченко, підтримує таку співпрацю і висловлює подяку представникам релігійних організацій за міжконфесійну злагоду й порозуміння та ті корисні справи на благо міста, до яких долучаються релігійні громади.

За повідомленням Шполянської міської ради.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору