Шполянська громада передала військовим на фронт пікап

08 листопада 2023, 14:09

Шполянська громада передала пікап Mitsubishi L200 захисникам, які воюють на запорізькому напрямку. Кошти на автівку зібрали жителі Шполянщини та закордонні благодійники.

Авто придбали у Литві представники Благодійного фонду «Крила», який займається мілітарною допомогою військовим і постраждалим від ворожих дій цивільним. Фонд тісно співпрацює зі Шполянською міською радою на засадах волонтерського партнерства й підписаного у квітні цього року меморандуму про співпрацю у сфері благодійної діяльності.

Транспорт передали водію-волонтеру зі Шполи Віктору Шульзі на туристичному артоб’єкті «Серце України», за участю виконувача обов'язків міського голови Олега Кошового, керівника Благодійного фонду «Крила» Сергія Осадчука та в присутності дружини одного з військових.

Загальна сума витрат на автомобіль, враховуючи його вартість, доставку в Україну, обслуговування й відправку на фронт, становить 346 200 гривень. Ці кошти зібрані жителями громади, України і закордонних благодійників. Також працівники закладів освіти, культури й позашкілля міської громади спільно зібрали та передали 1000 євро та 820 гривень. До збору долучився місцевий приватний підприємець Павло Мальчик, задонативши 50 000 гривень.

За інформацією Шполянської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору