Шоумен із Умані розповів, як у декілька етапів знайомив дітей з нареченою

03 вересня 2020, 22:50

Наречена ведучого Володимира Остапчука, нотаріусиня Христина Горняк розповідала, що вже познайомилася з його дітьми від попереднього шлюбу. Пише "ТСН" з покликанням на "КП" в Україні".

Тепер же Володимир поділився, як відбувалося знайомство. За словами Остапчука, він готував 7-річну доньку Емілію у декілька етапів.  Спочатку шоумен пояснив, чому вони з мамою дівчинки Оленою Войченко більше не разом.

- Це був, напевно, найболючіший момент. У дитини ж світ складається з "тато, мама, дитина". Ми перед розставанням досить сильно сварилися з Оленою, і дочка була свідком цього. Напевно, це була основна причина, чому я вирішив, що настав час поставити крапку. Емілія це зрозуміла, тому що бачила, наскільки неправильними ставали стосунки між мною і Оленою, - пояснив Остапчук.

А потім ведучий у особистій розмові з донькою поділився з нею, що у нього є добра подруга, яку звуть Христина, з якою він мешкає разом і яку він кохає. Володимир додав, що "знайомство" доньки з Христиною тривало десь три місяці.

Своєю чергою обраниця Остапчука пригадала, як відбулося перше знайомство з дітьми коханого.

- Коли Емілія сіла до нас в машину, декілька секунд "на хвилюючому" була, але потім всю дорогу ми спілкувалися, на пляжі косички плели, в туалет вона тільки зі мною ходила, з Вовою ні. Класно провели час. Але, на жаль, це було на початку літа, і відтоді ми не бачилися, - сказала Горняк.

Щодо того, як ексдружина Володимира поставилася до знайомства їхніх дітей з Христиною, Остапчук сказав, що вона не була проти.

- Якщо відпустила з нами дітей, значить, не проти. У нас серйозні стосунки з Христиною. І з Оленою я поговорив про те, що рано чи пізно доведеться в це посвятити дитину, - сказав ведучий.

Поділитись

Коментарі

Вгору