Шоумен із Черкащини прокоментував, чому екс-дружина відмовилася від аліментів

03 червня 2020, 23:00

Ведучий із Черкащини Володимир Остапчук віднедавна на повну насолоджується життям, оскільки більше не приховує роман з нотаріусинею Христиною Горняк. Про це інформує "ТСН"

Проте не забуває знаменитість і про минуле життя. Так, Остапчук розповів, що він залишив колишній дружині Олені Войченко з майна, а також чому екскохана відмовилася від аліментів.

За словами Володимира, за час, що вони були з Войченко разом, у них з'явилися дві квартири, вони накопичили певну суму грошей та придбали автомобіль, поділився Остапчук у "Зірковому шляху".

Загалом у нас було близько 60 тисяч. Ми їх розділили порівну. Я забрав одну свою валізу, сів у свій автомобіль і поїхав, а все інше залишив. Так має вчинити справжній чоловік. Я вважаю, що це благородно, - поділився Остапчук

Разом з тим він пояснив, що Войченко не захотіла стягувати з нього аліменти на двох неповнолітніх дітей пари, оскільки таким чином шлюборозлучний процес закінчився швидше.

Ми з Оленою домовилися, що я буду добровільно сплачувати гроші та утримувати діток. Як тато, я зроблю все, щоб їм завжди було комфортно, - пояснив ведучий

Коментарі

Вгору