Шоумен із Черкащини подарував коханій авто за понад мільйон гривень (фото)

15 серпня 2020, 23:00

Шоумен та телеведучий Володимир Остапчук зустрічається з нотаріусом Христиною Горняк. Пара живе разом, а чоловік радує кохану розкішними подарунками. Він купив для дівчини новенький Range Rover, ціна якого перевалила за мільйон гривень.

З травня Володимир Остапчук не приховує роман з Христиною Горняк, стосунки з якою зав'язались до офіційного розлучення з дружиною. Пара активно ділиться подробицями спільного життя у мережі, а в інтерв'ю для "Зіркового шляху" шоумен розсекретив, який дорогий подарунок підготував для обраниці. 

Телеведучий подарував Христині позашляховик Range Rover, про який вона мріяла 10 років. Остапчук зробив справжній сюрприз для коханої, зав'язавши очі та не сказавши ні слова про те, куди вони їдуть. Авто прикрасили величезним червоним бантом, а навколо були феєрверки і кульки. Вартість такого позашляховика становить 1,4 мільйона гривень.

Це був дуже класний сюрприз, бо я дуже мріяла про такий автомобіль. Він про це знав. Авто чорне. Це Range Rover,
– поділилась Христина. 

- Звичайно, я прислуховуюсь до її побажань і мрій та за можливості намагаюсь їх виконувати, – наголосив Володимир Остапчук. 

View this post on Instagram

Телеведучий Володимир Остапчук @vova_ostapchuk подарував своїй коханій Христині Горняк @kristygor позашляховик🔥 ⠀ «Для неї це була мрія, вона колись мені розказувала, що завжди собі хотіла Range Rover. Звичайно, що я прислухаюся до її побажань і намагаюся їх виконувати», – зізнавався шоумен. ⠀ «Так, це був дуже класний сюрприз, тому що я мріяла про такий автомобіль. Він про це знав і зробив у найкращому вигляді: зав’язав мені очі, були феєрверки та величезний червоний бант», – не приховувала щастя дівчина. ⠀ Друзі, а про що ви мрієте?👇🏻

A post shared by 💫Зірковий шлях💫 (@zirkovyi_shlyah) on


Поділитись

Коментарі

Вгору