Шоу-мийка тракторів, забіги поросят та парад техніки: на Черкащині відбудеться агрофест (анонс)

05 квітня 2019, 12:51

 

III міжнародна агро-виставка AGROSHOW Ukraine буде проходити з 16 по 19 травня на території КП «Черкаський аеропорт». AGROSHOW Ukraine – одна з найбільших агро-виставок в Україні, що відбувається в унікальному форматі експо-фест. Він поєднує в собі виставкову, освітню та розважальну платформи.

У програмі:

- Урочисте відкриття виставки, розіграш цінних призів від учасників, виступ почесних гостей, відомих гуртів

- Агро-карнавал

- Виставковий форум, присвячений розвитку потенціалу Черкаської області в агро-сфері, інноваціям в сільському господарстві

- Гала-вечір та нагородження агро-виробників Черкаської області

- На відвідувачів чекають розважальні заходи від учасників та організаторів: шоу-мийка тракторів, забіги поросят, парад техніки, танці дівчат та багато іншого, що залишиться в пам’яті надовго.

Учасники та партнери заходу зможуть взяти участь у гала-вечорі, де матимуть можливість відпочити після насиченого дня та зав’язати корисні контакти в неформальній обстановці. У межах заходу вони будуть нагородженні організаторами AGROSHOW Ukraine 2019 та партнерами експо-фесту у різних номінаціях.

Щорічно, захід відвідують більше 8000 осіб, серед яких керівники та працівники фермерських господарств, агрохолдингів, малі та середні фермери. На виставку приїжджають гості переважно з Черкаської, Кіровоградської, Полтавської, Вінницької, Житомирської, Дніпропетровської, Миколаївської та інших областей.

Більш детальну інформацію вам нададуть за телефонами:

+38 (068)485 83 86

+38 (0472) 500 065

agroshow.ua@gmail.com

www.agroshow.com.ua

За інформацією Управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору