Черкаські студенти отримали призові місця на Всеукраїнській олімпіаді

05 квітня 2019, 13:11
Черкаські студенти отримали призові місця на Всеукраїнській олімпіаді

На фото Світлана Небилиця з ректором ДНУ, автор зображення - Артем Новіков

Студентка 4-го курсу ЧНУ ім. Б. Хмельницького, журналістка інтернет-видання "Про все" Світлана Небилиця посіла третє призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з журналістики. 

У конкурсі брали участь студенти з багатьох областей України. Під час першого етапу вони вирішували тестові завдання із багатьох дисциплін, а вже під час другого - писали звіт із прес-конференції. Це вже третя олімпіада, яка відбувалася в Дніпровському університеті ім. Олеся Гончара. За тести можна було отримати 60 балів за творчу роботу - 140. Із 200 можливих Світлана отримала 176 балів за весь комплекс робіт.

- Найважчим було написання творчої роботи через те, що було лише дві години, і за цей час потрібно було сформулювати весь потік думок. Часу мало, а аналітичні звіти, які ми звикли писати в університеті, вимагають тривалої підготовки, треба зосередитися тощо. Звісно, що я хвилювалася, адже відчувала відповідальність та й не хотілося підводити свій університет. А взагалі поїздка була чудовою, ми гарно провели час, після конкурсу прогулялися містом, - розповіла Світлана Небилиця.

Також студентка додала, що результатом задоволена, адже було багато учасників з усієї України.

Студенти-піарники Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Артем Новіков і Тетяна Завгородня стали переможцями у Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності "Реклама та зв'язки з громадськістю" у номінації "Найкраща стратегія для PR-компанії".

 

На фото справа - Тетяна Завгородня, а зліва -  завідувач кафедри журналістики, реклами і PR-технологій ЧНУ ім. Б. Хмельницького Тетяна Бондаренко

На фото справа - Артем Новіков, а зліва -  завідувач кафедри журналістики, реклами і PR-технологій ЧНУ ім. Б. Хмельницького Тетяна Бондаренко

 

Коментарі

Вгору