Черкаські ОСББ, що отримали “Теплі кредити”, повернуть собі до 70% їх вартості

05 квітня 2019, 12:20

Черкаські ОСББ, що отримали “Теплі кредити”, повернуть собі до 70% їх вартості

Черкаські ОСББ активно взялися за освоєння бюджету, що виділений на отримання компенсації по державній програмі енергозбереження на 2019 рік. Так, “теплий  приватбанківський кредит” вже розпочав свою роботу й три черкаських ОСББ вже отримало кошти.

- Сьогодні ОСББ може за допомогою ПриватБанку отримати компенсацію частини кредиту від держави – до 40% вартості, а за наявності одержувачів субсидій – до 70%, - розповідає керівник напрямку активних операцій МСБ Черкаської філії ПриватБанку Олена Єрмоліна. - Крім цього, існує можливість отримання додаткової компенсації від обласних і місцевих програм. Участь відразу в двох програмах значно здешевлює кредит для ОСББ. Відтепер у рамках державної програми енергоефективності “Теплі кредити” ОСББ зможуть отримати кредит на будь-яку необхідну для проведення робіт суму, а строк погашення пільгових позик продовжено до 7 років.

Пакет документів для отримання “теплого” кредиту регламентований постановою Кабінету Міністрів України. Протягом усього процесу розгляду заявки працівники ПриватБанку супроводжують клієнта, консультуючи з будь-яких питань в оформленні документів.

У мажах програми енергоефективності “Теплі кредити” ОСББ зможуть здійснити:

Заходи щодо утеплення будинку:

- придбання теплоізолюючих матеріалів з термоізоляції зовнішніх стін багатоквартирного будинку, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаменту;

- придбання та встановлення двокамерних енергоефективних склопакетів у вікнах, розташованих у місцях загального користування;

- придбання та встановлення дверей для місць загального користування (у тому числі під'їздів, підвалів, технічних приміщень, горищ).

Система опалення/вентиляції:

- облаштування або ремонт індивідуальних теплових пунктів;

- придбання приладів обліку теплової* енергії і води (гарячої та холодної), регуляторів теплового потоку за погодних умов, включаючи вартість їх встановлення;

- система сонячного теплопостачання та/або гарячого водопостачання.

Інші заходи з підвищення енергетичної ефективності:

- модернізація систем освітлення місць загального користування (зокрема, заміна електропроводки, ламп та патронів до них, встановлення систем автоматичних вимикачів).

Теплий кредит для ОСББ - це запорука затишної зимівлі черкаських родин.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору