Школярів із Черкащини запрошують взяти участь у фестивалі реклами

01 листопада 2020, 21:26

Міжнародний молодіжний рух "School Recycling World" запрошує школярів 5-11 класів із Черкащини взяти участь у Всеукраїнському фестивалі соціальної реклами серед учнівської молоді "WASTE MANAGEMENT SCHOOL RECYCLING", який відбудеться онлайн 5 листопада цього року.

Учасникам пропонують освоїти три теми: сортування сміття як ресурс, цінність відповідального споживання і рух Zero Waste (життя з мінімальним продукуванням сміття). Організатори заохочують створювати ролики, постери та зовнішню рекламу, які мотивуватимуть людей жити в чистому середовищі та дбати про його збереження для нащадків.

Відтак школярі можуть обрати будь-який із видів рекламної продукції та створити авторський допис для соцмереж, сітілайт, білборд та відео, попередньо заповнивши анкету.

Роботи учасників, які відповідають всім критеріям Положення фестивалю, будуть боротися за цінні подарунки для своїх шкіл.

Учасники заходу разом переглянуть кращі роботи. Переможців конкурсу оголосять під час проведення прямої трансляції 5 листопада цього року онлайн у додатках Zoom та на Facebook.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору