Школа, яку помпезно відкривали у Драбові, потребує ремонту

22 квітня 2016, 18:25

Школа, яку шість років тому помпезно відкривали у Драбові, потребує ремонту. Стіни – в тріщинах та цвілі, з даху у приміщення тече вода. Покрівлю необхідно терміново ремонтувати – б’ють на сполох учителі та чиновники. А заразом – добудувати актову та спортивну зали. На це потрібно майже два мільйони гривень, запевняють у районній адміністрації, інформує ЧСН.

Пані Олена, кухар шкільної їдальні, бідкається, не можуть ніяк подолати плісняву та грибок на стінах. У дощ та з талими водами волога потрапляє до приміщення, каже жінка. До того ж воно досить холодне, тому надії на те, що проблема щезне без втручання фахівців – примарна. Не ліпша ситуація й у навчальних кімнатах.

Адміністрація закладу переконана – причина усіх бід – неякісна покрівля, яка вже на другий рік почала текти.
У школі навчається майже шість сотень дітей. Це єдиний загальноосвітній заклад у Драбові. Довгобуд з 18-тирічною історією ввели в експлуатацію майже 6 років тому. Це перша черга цього об’єкту, кажуть місцеві чиновники. Другою мав би стати ремонт даху, що тече, та побудова актової зали і спортивної.

Проблему такого масштабу район не може вирішити бо цих коштів немає ні в районному, ні навіть в обласному бюджетах, кажуть драбівські посадовці. Тож поки чекають недощового літа та сухої осені.

Коментарі

Вгору