“Я бачив людей, які кричали і плакали”: служитель церкви із Черкас розповів, як пережив обстріл автоколони у Запоріжжі

12 жовтня 2022, 19:40

Сергій Балазар — служитель церкви в Геніческу. Чоловік родом із Черкас. 30 вересня він разом з восьмирічним сином їхав з Черкас, де гостював у батьків. Того дня чоловік із сином пережили обстріл автоколони, пише видання "Черкаси плюс".

На виїзді із Запоріжжя, коли колона чекала пропуску, чоловік раптом відчув потребу молитися. Син Петя лежав на задньому сидінні і щось розглядав на планшеті. Чоловік вирішив трохи пройтися, та коли відійшов від машин почув сильний вибух. 

- Я тоді різко кинувся назад до машини. Пам’ятаю, як мене схопили 2 чоловіки, щоб не пустити туди, де небезпека. Не знаю де в мене взялось стільки сили, я відкинув їх обох і кинувся до автівки. Кричав при цьому: ”В мене там син!”. Відчиняю дверцята, а він сидить і плаче, - згадує Сергій.

Чоловік записав відео, щоб дружина не хвилювалась. Потім його знайомий поширив це відео в мережі і про Сергія дізналася вся країна.

- Тоді загинули 25 людей. Я бачив людей, які кричали і плакали. Я бачив маленького хлопчика, у якого померли батьки, а він дивом вижив, сховавшись за колесом. Я перев’язував ногу жінці і я не знаю, чи вона досі жива, та тоді вона покаялася перед Богом, - говорить Сергій.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору