«Щоб залишити Черкащину в «зеленій зоні», влада готова до жорсткіших обмежувальних заходів», – Ляшов

20 серпня 2020, 14:20

В ОДА одним із головних завдань наразі вважають залишити Черкащину в “зеленій” зоні. Про це розповів на брифінгу перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Дмитро Ляшов.

Він пояснює: нині показники, які дозволяють Черкащині залишатися в “зеленій” зоні, у нормі.

- Зайнятість ліжок у лікарнях має бути менше 50% (зараз 20,4%). На 100 тисяч населення має проводитись не менше 24 ПЛР-досліджень. Наш показник по цьому пункту - 53,7. І за останні 14 днів має бути менше 40 випадків захворювання на коронавірус на 100 тисяч населення. Наш показник - 18,2, - розповідає заступник голови ЧОДА.

Для того, щоб залишити Черкащину в “зеленій” карантинній зоні, влада міста готова до більш жорстких обмежувальних заходів. Це стосується і ситуації паломництва в Умані.

- Ми категорично проти масового приїзду хасидів на Черкащину - вже зараз є інформація, що перші представники паломників порушують правила карантину. Тому ми будемо розробляти плани реагування на будь-які ситуації, які можуть виникнути в Черкаській області, - розповів Дмитро Ляшов.

Однак він зауважив, що жодним чином образити представників певної віри не хочуть. Тому обмеження, які стосуватимуться паломництва хасидів в Умані, діятимуть і для представників інших релігій.

Поділитись

Коментарі

Галина :

Відчуття таке,що у нас карантину немає взагалі, маски практично не одягають, один біля одного в чергах, аж у вуха дихають. Ніхто не вірить що є якийсь вірус,і контролю ніякого. А як ввійдемо в червону зону,то знову будуть кричати про утиски.

Вгору