Що таке капіталізація криптовалют

15 лютого 2023, 12:51

Криптовалюта за останні декілька років набула популярності. На ринку з'явилося багато видів крипти. Тому цей вид інвестування став більш доступним для населення. Бо ціна криптовалюти різна та користувачі можуть самі обирати в яку з електронних валют можно вкладати кошти. 

На початку знайомства з криптою, слід звернути увагу на поняття "капіталізація криптовалют". Це основа знань, що дозволяє робити правильне інвестування та отримувати прибуток. Більш детально про це поняття розберемо нижче у статті.

Навіщо потрібна капіталізація для інвестування у крипту

Питання щодо інвестування та отримання прибутку дуже складне. Не можна вибрати одну будь-яку крипту та вкласти в неї гроші. Потрібно більш детально розібратися, що таке блокчейн та від чого залежить ріст та спад кріпти.

Отже, розберемося в понятті "капіталізація криптовалюти". Це загальна ціна усіх монет, що знаходяться у обороті. Іншими словами цей показник дає зрозуміти популярність фіатних монет. Бо, чим вище цей показник. тим більше людей зацікавлені цією монетою. Показник капіталізації поділяється на:

  • Високий. Сюди відносяться монети, що вартують більше 10 мільярдів доларів.
  • Середній. Валюта, розмір якої є в проміжку між 1 та 10 мільярдами доларів.
  • Низький. Усі інші, що не ввійшли в діапазон до 1 мільярда.

Ці показники дають можливість вирішити дуже складне питання — в яку валюту інвестувати. Звісно, на перший погляд все логічно. Чим вище показник, тим монета стабільніша. Але це не єдиний показник, за яким потрібно визначати стабільність валюти. Є графік криптовалют, що показує динаміку змін монет за певний проміжок часу. Тут інвестори більш наглядно можуть бачити, як змінюється крипта.

Чому капіталізація важлива для інвестування

На сьогодні криптовалюта не є стабільною валютою. Її зміни пов'язані з поточним ринком та ситуацією у країні та світі в цілому. Тому побачити, яка більш стабільна монета можна лише завдяки капіталізації. Чим більше попит тим більше пропозиція. Тому інвестори так слідкують за динамікою останніх змін. Графік крипти наглядно показує останні зміни за обраний проміжок часу. Українська біржа криптовалют постійно публікує актуальну інформацію на своїй сторінці. 

Сьогодні Біткойн займає перші позиції. Але по даним інших джерел Ефіриум більш популярний. Тому розраховувати лише на капіталізацію не можна. Є й інші фактори, що впливають на ріст або падіння електронних монет. Інвесторам потрібно витратити значну кількість часу, щоб зрозуміти принцип роботи біржі та в яку крипту краще вкладати гроші. Не треба поспішати у цьому питанні. Краще розібратися більш детально, прочитати статті видатних трейдерів та зробити вибір. Але слід пам'ятати, що навіть високий коефіцієнт не дає гарантій на стовідсотковий результат. Потрібно розуміти усі ризики.

Новини компанії

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору