Шахрай з Лисянки збирав гроші, прикрившись військовим-односельцем

01 жовтня 2022, 14:23

Звенигородські поліцейські викрили шахрая, який збирав гроші нібито на військові потреби. Для свого злочину чоловік використовував допис справжнього військового, який вже закрив збір коштів. Про це журналістам "Про все" стало відомо з власних джерел.

Саме військовий повідомив до поліції про зловмисника.

"Військовий збирав гроші на рацію і коли набралась необхідна сума, то він публікацію видалив, - розповідає джерело близьке до правоохоронних органів. - Але з'явився чоловік, який скопіював допис й замінив реквізити. Люди це побачили і почали запитувати у військовослужбовця, чому він знову просить кошти. Тому останній звернувся до поліції. Підозрюваний чоловік встиг розкидати "прохання" по багатьох групах у Фейсбуці не тільки на Черкащині, а й у деяких інших областях. В дописах вказував різне місце народження.".

Правоохоронці швидко знайшли шахрая. Той збирав гроші на власну банківську картку, на яку йому приходила зарплата. Чоловік живе у селищі Лисянка. Військовий, в якого підозрюваний скопіював інформацію, є його односельцем.

Поліцейські вже затримали зловмисника. Той у скоєному зізнався. Наразі правоохоронці шукають потерпілих, які скидали йому кошти й просять звертатися до них.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору