Сергій Рудик привітав освітян Черкащини, порушуючи законодавство

04 жовтня 2014, 10:40

1 (1)

Сьогодні у будинку культури селища Червона слобода відбувся святковий концерт для працівників освіти черкаського району. На заході кандидат в народні депутати Сергій Рудик (198 округ, ВО «Свобода») агітував за себе та роздавав освітянам гвоздики, що є порушенням закону «Про вибори народних депутатів». Святкування організовано районним відділом освіти.

Про це повідомляє ГМ ОПОРА.

Зокрема, під час концерту було представлено кандидата у депутати по 198 округу Сергія Рудика. Під час свого виступу він агітував за себе та пообіцяв у разі обрання допомагати освітянам. Після чого, від нього роздавали агітаційні газети та гвоздики присутнім у залі.

Зауважимо, згідно статті 74, п. 4: «Забороняється проведення агітаційних заходів, розповсюдження передвиборних агітаційних матеріалів, демонстрація агітаційних фільмів чи кліпів, розповсюдження виборчих листівок… кандидатів у депутати в одномандатному окрузі або публічна оцінка діяльності цих партій чи кандидатів у депутати під час проведення заходів, організованих органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування, державними чи комунальними підприємствами, закладами, установами, організаціями.

Газета «Громадський захисник Черкащини», яку роздавали під час заходу, не містить відомостей про замовника матеріалів.

Також під час заходу на вулиці, біля будинку культури, ОПОРОЮ зафіксовано розповсюдження агітаційних листівок Сергія Рудика без вихідних даних. На них зазначені біографічні відомості кандидата та його плани у парламенті у разі обрання.

Поділитись

Коментарі

Вгору