Сергій Одарич: Такий реєстр міг створити лише лютий ворог України

03 березня 2017, 21:40

Третій день намагаюсь подати декларацію про доходи для НАЗК.

Такий реєстр міг створити лише лютий ворог України.

Незграбний і не завжди зрозумілий.

Купу складної інформації (коди, адреси, реєстраційні номери) треба вказувати по кілька разів у різних розділах. І що саме цікаве - ВСЯ ця інформація Є в існуючих державних реєстрах!!! Але нічого не "підтягується" автоматично!!!

Таке враження, що розробники ставили собі за мету всіляко принизити користувача і примусити його вважати себе дебілом.

На довершення. Два дні по крупинках збирав дані і поступово вносив. Сьогодні заходжу - НІЧОГО НЕ ЗБЕРЕГЛОСЯ!!!

Валерій Пекар (громадський діяч, співзасновник Громадянської Платформи «Нова країна» - ред), Ви нещодавно питали, де знайти гарних держслужбовців. Ми ніколи не знайдемо нормальних людей на державну службу, доки їм треба буде проходити через такі приниження.

В цьому реєстрі звітувати може лише безрідний, безробітний бомж.

Сергій Одарич, депутат Черкаської міськради, екс-мер Черкас.

Пост з особистої сторінки у Фейсбук.

Сергій сказав:

Я важко декларувати статки за часи недолугого “царювання”. Співчуваю всим вільним демократам.

Ольга сказав:

Побачимо, як буде декларувати свої доходи “долугий” нинішній мер! Хоча, мабуть, “нулі” декларувати легко, чи не так, Сергій?

Лідія сказав:

Сергій Олегович та не смішіть ви мене. Я з вами працювала і бачила що відбувалося в той період коли ви були мером. Про яких гарних держслужбовців може йти мова? Ви з начальника юридичного відділу зробили УДОД Ірину Іванівну спочатку начальником управління власністю міста а потім директором департаменту економіки. В той час заборгованість з орендарями досягало до мільйона а ви цю хвойду підвищували на посадах. І ви ще розказуєте про порядність? Ви також у міськвиконкомі царювали і принижували людей у кого не було захисту а вірніше хто не мав широкого плеча.

Мавр сказав:

Одарич був мером непоганим,креативним.А от людиною – мерзенною,людиноненависною.Він не вмів працювати з людьми і глибоко ненавидів всіх,крім себе.Люди для нього були вартісні туалетного паперу.Здавав і своїх і чужих за понушку табака! Приближав людей і за кілька місяців викидав як собаку.Так сталось і з ним.Бумеранг,одначе!

Це ви ще не пробували подати декларацію "Про початок виконання будівельних робіт" до інспекції ДАБК у Черкаській області !!! сказав:

Це ви ще не пробували подати декларацію “Про початок виконання будівельних робіт” до інспекції ДАБК у Черкаській області !!!

Вгору