Секрету здорових стосунків немає: Остапчук розповів про те, як долає труднощі з коханою

10 січня 2021, 22:32

фото тематичне

Відомий уманський шоумен Володимир Остапчук розповів про своє бачення щасливих та здорових стосунків. Він зізнався, що вважає, що секретів таких стосунків немає, але поділився правилами, яких варто дотримуватися.

Відомий український телеведучий Володимир Остапчук одружений вдруге і зараз є в шлюбі з нотаріусинею Христиною Горняк. Він часто зауважував, що його стосунки не є ідеальними. В особистому інстаграм-блозі шоумен пороздумував про секрет щастя в стосунках.

Найперше шоумен наголосив, що ніяких секретів здорових стосунків не існує. Адже він зі своєю дружиною Христиною Горняк теж часто свариться, конфліктує. Вони навіть можуть підвищити один на одного тон чи говорити те, що не варто.

Володимир Остапчук зізнався, як він з дружиною долає конфлікти та незгоди. Вони називають це "притиранням".

Тому що ми обидва дорослі, ми чітко поважаємо життя іншої людини і знаємо, що зможемо сісти (коли вляжуться емоції) і спокійно поговорити, – поділився Володимир Остапчук.

Телеведучий зауважив, що під час розмови важливо не тримати невдоволення в собі, дотримуватися особистих кордонів, говорити, коли погано (і коли добре), з вдячністю приймати кожен день і кожен крок.

- Тому що в стосунках щасливі тільки ті, хто щасливий поокремо, – підсумував Володимир Остапчук.


Поділитись

Коментарі

Вгору