Секретаря Черкаської міськради назвали “тормозом реформ в Черкасах”

16 березня 2017, 12:12

На вчорашній сесії Черкаської міськради, де обговорюється звернення до Президента України та Верховної Ради, виникла суперечка між депутатом від партії «Самопоміч» Олексієм Романовим (на фото) та секретарем міськради Олександром Радуцьким, інформує «Прочерк».

Радуцький хотів врахувати публікацію нардепа Олега Петренка, який звинуватив іншого нардепа Семена Семенченка у "піарі на крові". Через це Радуцький запропонував "виключити Семена Семенченка із звернення", таким чином "звернутись до всіх депутатів Верховної Ради, крім нього".

Після цього виступив однопартієць Семенченка по "Самопомочі" депутат Романов і звинуватив Радуцького в тому, що він представляє політичну силу, «яка три роки цинічно бреше, і замість реформ в країні має місце зубожіння народу».

- Ваше намагання маніпулювати і вносити роздор не вдасться, - сказав Романов.

Він також додав на адресу Радуцького: «Ви тормоз реформи в Черкасах. Історія скоро все розставить на свої місця».

Радуцький намагався відповісти коректно (мовляв, "дякую, що ви слідкуєте за моєю діяльністю"), але було помітно, що він образився.

Коментарі

Віктор сказав:

Радуцький тормоз!

Алена сказав:

Может, Радуцкий и “тормоз”, но что касается Семенченко – какая-то он “тёмная лошадка”! Был Костя Гришин – стал Сеня Семенченко. Вроде бы у него и образования военного нет..Сколько вокруг него скандалов, а ему ни по чём! Зачем-то на блокадный редут полез… Короче, вопросов много, тут я с А.Р. солидарна.

Макс сказав:

Не тільки тормоз, він головний учасник дерибану міського бюджету

Вгору