Канівська райрада не захотіла засуджувати розгін блокадників Донбасу

16 березня 2017, 11:50

Депутати Канівської районної ради не підтримали проект звернення, у якому мова йшла про засудження силового розгону учасників блокади, повідомляє «Kanos».

На сьогоднішньому сесійному засіданні Канівської районної ради депутат від «Українського об’єднання патріотів - Укроп» Олег Даниленко озвучив звернення, яке стосувалося силового розгону учасників блокади.

«Тривалий час влада намагалася дискредитувати учасників блокади, повідомляючи людям неправдиву інформацію, як щодо самих учасників, так і щодо наслідків блокади. Паралельно робилися спроби розігнати учасників блокади та тих, хто їх підтримує. Зрозумівши, що блокада тільки збільшується, а народна підтримка її тільки росте, влада розпочала АТО проти власних захисників, які у 2014-ому році врятували країну від знищення», - йшлося у тексті звернення.

Відтак, у зв’язку із широким резонансом та задля недопущення наростання громадської напруги, текстом документу пропонувалося звернутися до Президента України, Кабміну та ВРУ щодо врегулювання суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні.

Крім того, Олег Даниленко зачитав заяву всеукраїнського об'єднання «Укроп», у якій зазначалось, що саме цим вчинком  (ред.: розгін учасників блокади) українська влада перейшла межу моралі і демократії.

«Репресії проти патріотів стають все більш очевидними, нинішня влада впевнено крокує шляхом своїх попередників. Об’єднання «Укроп» засуджує затримання учасників блокади під виглядом контрдиверсійної операції. «Укроп» вимагає від Президента України покарати організаторів та виконавців цієї ганебної зачистки патріотів», - зазначалось у тексті заяви.

Однак, в ході голосування за вище згадане звернення до очільників держави та засудження факту розгону блокади, на його підтримку висловилось лише 8 районних депутатів, в той час як 16 депутатів – утрималися.

Результати поіменного голосування по даному зверненню:

Вгору