Щороку на черкаських сміттєзвалищах складують до 500 тис. тонн сміття

08 червня 2016, 08:38

1

Щороку на сміттєзвалищах та полігонах Черкащини розміщують близько 490 тис. тонн сміття. При цьому місцева влада не завжди виконує всі вимоги до утримання цих сміттєзвалищ.

Про це розповів в.о. начальника Держекоінспекції України в Черкаській області Олександр Позняков, інформує УНН-Центр.

“Ми постійно здійснюємо перевірки усіх сміттєзвалищ області. А їх у нас 532: 511 сміттєзвалищ та 21 міський полігон ТПВ. Усі разом вони займають чималу площу — понад 540 гектарів. Щороку на них розміщується близько 490 тис. тонн сміття. Тому, звісно, необхідно вживати усіх належних заходів, аби тримати ці сміттєзвалища в порядку. Проте, нагадаю, екоінспекція — це контролюючий орган. Наші повноваження полягають в тому, щоб здійснювати перевірки і у разі необхідності видавати приписи органам місцевого самоврядування, що вони мають зробити: огородити сміттєзвалище, провести рекультивацію полігону, розробити схему санітарного обстеження таких об’єктів тощо”, - пояснив Олександр Позняков.

У разі, якщо посадовці органів місцевого самоврядування не виконуватимуть ці приписи, фахівці екоінспекції можуть притягти таких осіб до відповідальності.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору