Щоб захистити пам’ятник Небесній сотні у Черкасах, міліція просить у мерії відеокамеру

24 листопада 2014, 17:00

767

Пам’ятник Небесній Сотні у Черкасах, встановлений цією весною на Замковому узвозі вже двічі потерпав від рук вандалів. У Соснівському райвідділі міліції пояснюють — вони не спроможні забезпечити цілодобове патрулювання біля цього пам’ятника, хоча й розуміють наскільки сильний суспільний резонанс щораз викликає його понівечення, інформує Вечірка.  

— Ми зараз дуже обмежені в можливостях. Щомісяця близько 250 співробітників черкаської міліції служать в зоні АТО. Я не можу виставити дільничного інспектора чи оперативника, аби він патрулював біля пам’ятника, бо кадри нам потрібні щоб забезпечувати спокій в усьому місті. Так само, ми зараз практично не маємо фінансового забезпечення. Тож я звернувся до міського голови Сергій Одарича із пропозицією встановити камеру відео спостереження у цьому районі, — розповідає начальник Соснівського РВ УМВС України в Черкаській області Василь Іржавський. — Окрім того, у Долині троянд часто проходять масові заходи, Замковим узвозом люди виїжджають із мікрорайону Митниця. Відео спостереження тут дозволило б нам розкрити чимало злочинів.

У відповідь на запит правоохоронці від міської влади дізналися лише, що наступного року місто таки планує закупити дев’ять відеокамер. Своїх планів стосовно їх встановлення чиновники не розкривають, а можливо ще й самі не знають. У міліції тим часом наполягають, щоб таку важливу справу місто робило, порадившись із правоохоронцями.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору