Щоб провести “таємну” сесію Черкаської міськради Бондаренко “обдурив” працівників музею

27 серпня 2018, 14:29

Щоб провести "таємну сесію" Черкаської міськради Бондаренко обдурив працівників музею

Шевченківський національний заповідник повідомив, що в нього немає інформації про те, що робили особи, які назвалися "депутатами з Черкас" в його конференц-залі.  Офіційну відповідь музею з приводу проведення сесії у Каневі 22 серпня, оприлюднила в Facebook громадська активістка Алла Юрковська. 

- Група осіб, які називали себе "депутатами з Черкас" придбали 23 квитки на огляд музею. В процесі огляду музею міський голова Черкас попросив показати їм конференц-зал. Там вони провели 15-20 хвилин, спілкуючись між собою, а потім заспівали Гімн України та полишили музей, - йдеться у офіційній відповіді музею.

Щоб провести "таємну сесію" Черкаської міськради Бондаренко обдурив працівників музею

У той же час не можна говорити, що вибір місця проведення сесії відбувся з порушенням. Адже відповідно до Регламенту Черкаської міської ради (стаття 2 пункт 1) місце позачергової сесії може визначатися або міським головою, або ініціативною групою.

Натомість, процедура проведення сесії суперечить положенням Регламенту, оскільки у відповідності до статті 22 пункту 2, - всі пропозиції щодо проведення позачергових сесій надсилаються міському голові та секретарю в письмовому вигляді та з проектами рішень, які пропонується розглянути на позачерговій сесії. У відповідності до Регламенту, це має відбуватися не раніше, ніж за добу до проведення сесії. Також у документі йдеться про те, що після ухвалення рішення про проведення сесії воно доводиться всім депутатам.

Стаття 3 Регламенту стверджує, що всі засідання, окрім тих, які визначені як таємні, мають відбуватися гласно та відкрито. Для цього забезпечується присутність на засіданнях сесії журналістів та відеофіксація засідання.

На сьогодні виникає ситуація, що інформація про місце та час проведення позачергової сесії було оприлюднено через 54 хвилин після початку засідання. Депутати отримали інформацію про місце і час проведення сесії через 37 хвилин після початку сесії.

На 27.08.2018 на сайті Черкаської міської ради відсутня будь-яка інформація про ухвалені рішення та відсутній запис про проведення "позачергової сесії".

Нагадаємо, що Черкаська місцева прокуратура перевіряє законність проведення "позачергової сесії".

микола сказав:

идиоты

Черкащанка сказав:

Самое интересное, что мэру за это ничего не будет. Хотя он явно нарушил закон, при этом наплевав на всяческие этические нормы. И на оставшихся дома депутатов тоже наплевал. Подло и безмозгло.

язон сказав:

Самое интересное, что на очередных выборах уважаемый местечковый лохторат опять выберет то же уважаемое ворьё – за ту же гречку в торбу и новую лапшу на уши. А значит – ничего лучшего Черкассы НЕДОСТОЙНЫ!

Алена сказав:

Да что вы! Бондаренко гречку не раздавал! Люди не за него голосовали, а против Одарыча. И, как всегда, “промахнулись”! Мэр как-то быстро “сдулся”, в этом году махнул на дороги, на тротуары и… на свою репутацию. Занимается своими делами и провоцирует скандалы (тайная “вечеря” в Каневе, например).

Тоха сказав:

Циркачі. Було б смішно, та чомусь не дуже…

Козак сказав:

Мягко сказано…

Вгору